Webináře Excel

Chtěli byste využít dočasné přítomnosti zaměstnanců na home office ke dlouho odkládaným školením Excelu či Wordu? Anebo prostě považujete online školení za efektivní a hledáte lektora kancelářského balíku Microsoft Office?

Nabízím realizaci webinářů pro firemní skupiny do počtu 20 osob. Doporučuji naplánovat si více lekcí o délce 60 minut. Účastníci při takovéto délce školení neztrácí pozornost a mají ve zbytku dne dost času odvést si svou práci. Intervaly mezi školeními je pak možné využít ke vstřebání nových dovedností. Při jejich zkoušení mohou uživatelé narazit na nečekané problémy – v rámci ceny webináře proto nabízím i online odpovědní poradnu. Z webináře obdržíte záznam, takže se k němu mohou vaši zaměstnanci kdykoliv později vracet.

Za jednohodinový webinář (60 minut) pro skupinu do počtu 20 osob včetně následné odpovědní poradny si účtuji 1000 Kč. Termín, který si domluvíme, bude určen pouze pro vás. Nebudete se tedy o mou pozornost dělit s desítkami dalších uživatelů z jiných firem.

Za cenu webináře obdržíte:

  • samotný hodinový webinář – termín rezervovaný jen pro vás,
  • videozáznam z webináře,
  • manuály k probírané problematice,
  • dle zájmu zadání domácích úkolů a jejich kontrolu,
  • online odpovědní poradnu.